Доракитен мачка пештера тунел крцка: смешно помпом интерактивно преносно маче игра играчка мачка вреќа за спиење со глувче играчка дома
Свеж

Доракитен мачка пештера тунел крцка: смешно помпом интерактивно преносно маче игра играчка мачка вреќа за спиење со глувче играчка

DEN 332.80

Достапно.

Големина на пештерски тунел за мачки : l*w за : 50*44.5cm (19,69*17.52in), дијаметар на дупката околу : 30 см (11.81in). Мултифункција : Интерактивната играчка со мачки со играчка со глувци може да се користи како кревет за спиење и задевање играчка, задоволување на различните потреби на вашето домашно милениче. Функција : Коцка за играње со мачки со играчка со глувче и помпом може да го привлече вниманието на мачката за играње. Функција : играчката за играње мачиња е дизајнирана да ја ублажи вознемиреноста на мачките и да обезбеди часови забава за мачки. Материјал : Интерактивната играчка за миленичиња е изработена од полиестер, висок квалитетен и издржлив за употреба. Interactive Interactive Toy Color : Multicolkitten Play Play Material Material : Polyestercat Cave Tunnel Големина : l*w за : 50*44.5cm (19,69*17.52in), дијаметар на дупката за : 30cm (11.81in) Пакет вклучува : 1 x мачки пештерски тунел со глушец со глувче Белешка за играчки и помпом : - ПЕТ не е вклучено .- Ве молиме, погледнете го мерењето. Малата грешка во мерката е дозволена во нормален опсег .- Може да има мала разлика во бојата како резултат на мониторот, камерата или другите фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. Пакувања вклучувајќи 1 X Cat Cave Tunnel со глувче играчка и помпом.

Детали

Избор на клиенти