Станица за полнење за повеќе уреди Apple, 3 во 1 Брза безжична полнач за полнач за iPhone 14 Pro Max/13/12/11/X/8 Plus, Apple Watch Series Ultra/8/7/6/SE/5/4/3 /2 и AirPods со адаптер
Свеж

Станица за полнење за повеќе уреди Apple, 3 во 1 Брза безжична полнач за полнач за iPhone 14 Pro Max/13/12/11/X/8 Plus, Apple

DEN 3.33

Достапно.

Наменети само за производи од Apple, чувајте ги сите ваши уреди наполнети и организирани на едно место со нашиот штанд за безжично полнење 3-во-1. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме задоволно решение. Најдобар додаток за мобилен телефон за вашата работна површина и кревет. 【Поедноставете го полнењето и поедноставениот живот】 Оваа станица за безжично полнење на се-во-едно со едноставен интегриран дизајн, прецизна позиција на интерфејс, можете лесно да ги наплатите сите ваши секојдневни додатоци на една централна локација. Никогаш не грижете се за тоа да се загрее како магнетски безжичен полнач. Секој производ што ви го испративме до вас помина низ серија процеси на квалитетна инспекција. Нашиот штанд за полнење на Apple Watch усвојува интелигентна технологија за заштита, која обезбедува контрола на температурата, заштита од над напон, заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја за да се обезбеди безбедно и брзо полнење. 【Безбедност и побрзо полнење】 Опремено со FCC, ETL Сертифициран 18 W Брз адаптер и кабел за тип-Ц, приклучокот за полнење трае само од 2 до 3 часа за целосно полнење на вашиот паметен уред. 【Она што ќе го добиете】 Пакетот вклучува 3-во-1 станица за брзо полнење, кабел за тип-C, адаптер за напојување 18 W, прирачник за корисникот и гарантирана едногодишна гаранција. 【Поедноставете го полнењето и поедноставениот живот】 Оваа станица за безжично полнење на се-во-едно со едноставен интегриран дизајн, прецизна позиција на интерфејс, можете лесно да ги наплатите сите ваши секојдневни додатоци на една централна локација. Нашиот штанд за полнење на Apple Watch усвојува интелигентна технологија за заштита, која обезбедува контрола на температурата, заштита од над напон, заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја за да се обезбеди безбедно и брзо полнење. 【Станица за полнење за уреди со Apple】 Нашите 3 во 1 безжичен полнач може да наплаќаат 3 уреди истовремено - i Phone, i Watch & Air Pods со поврзување на еден кабел. i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini/11/11 Pro/11 Pro Max/XS/XR/XS MAX/ X/8/8plus/7/7s/6/6s/5/5s. Основа со анти-лизгачки силиконски влошки, така што полначот нема да се движи или флип. Екстремно пријателски расположен кон сите телефонски случаи, широко се користи за различна дебелина на телефонскиот случај, метален прстен/плоча, магнетна подлога и др. Apple Iwatch 8/7/6/5/4/3/2/SE/Ultra.

Детали

Избор на клиенти