NC Професионален сет од 14 дрвени четки за шминка за шминка и не-иритирачка-основација, мешавина, руменило, четка во прав Кабуки.
Свеж

NC Професионален сет од 14 дрвени четки за шминка за шминка и не-иритирачка-основација, мешавина, руменило, четка во прав Кабуки.

DEN 3.33

Достапно.

Висок квалитет-со цврста рачка, удобна зафат и издржлива глава на четки, вреди да се очекува да се очекува издржливоста на овој костум. Чистете правилно и брзо чистење четки за шминка веќе не е кавга. Покрај тоа што не се сурови, други придобивки вклучуваат откажување на бактерии, погодни за луѓе кои се алергични на животинска коса. Склопната дебелина гарантира совршени нагласувања, беспрекорни мешавини и ефекти на залепување! Многу погоден за чувствителна кожа. Без оглед каква е задачата-има посебна четка што може да ја заврши работата совршено!. Ова е занаетчиство со врвен квалитет.

Детали

3.5cm:
Total length specification:
19CM
Applicable people:
general
Item No.:
SMW14007
Brand:
BUEART
Appearance color:
A-14 rose gold matte, B-14 rose gold shiny, C-14 silver shiny, D-14 rose gold matte-black magnetic closure, E-14 rose gold shiny-black Magnetic closure bag, F-14 silver shiny-black magnetic closure bag, G-14 pink handle matte rose gold, H-14 pink handle matte rose gold-pink magnetic closure bag

Избор на клиенти