Киднапирање деца поштеди дуксери меки руно качулка антистатичка ткаенина со кошула со џеб за момчиња или девојчиња 4-14 години
Свеж

Киднапирање деца поштеди дуксери меки руно качулка антистатичка ткаенина со кошула со џеб за момчиња или девојчиња 4-14 години

DEN 2.67

Достапно.

Внатрешна површина не само што се четка, туку и да биде изработена од микрополарно руно ефект и ние користиме едно парче микро поларна четкана руно технологија наместо традиционална соединение ткаенина, така што не е така Погледнете надуени, но повеќе здивливи на кожата, топлина; површината на децата со џемпери со целосна зип е цврсто ткаена со чешлано предиво, така што е без брчки, анти-пилинг, отпорна на смалување. Каде се охрабруваат децата да ја сликаат, создаваат и да ја искажат својата индивидуалност. Occosion : Прекрасната облека совршена за забава, танц, облекување на костуми, Божиќ, фустан за Ноќта на вештерките, плажа, пикник, празник на отворено или секојдневно носење, исто така како подарок за ќерка или внука. Ние веруваме дека : Висината и тежината на деца на иста возраст се уште се многу различни, можете да изберете големина заснована на табелата со големина и вистинската висина и тежина на детето.Не е надуен, туку повеќе за дишење на кожата што може да се дише, топлина. ✔ Цврстите џемпери во боја за деца се едноставни и модерни, без разлика дали се совпаѓаат со едноставен резервоар, маица, џемпери, панталони, училишни панталони, шамија, капа или друга облека, сето тоа добро се вклопува. Подготвен џеб од кенгур-Екстра 2см се продлабочува за да може да обезбеди топлина за малиот раце на Кид-Сикк-патентОдлични стандарди за квалитет. Затворање на патент. Излезете и освојувајте. Искрено се надеваме дека можете да изберете точен двор. Soist Совети за големина : Нашата дуксерска маичка Големина : 4 T, 5-6 години, 7-8 години, 8-10 години, 10-12 години, 13-14 години се засноваат на американски стандард со големина. Силно апсорбирајте ја потта ефикасно и пренесувајте пот на површината на ткаенината за испарување. Наша големина : XS (3-4), S (5-6), M (7-8), L (8-10), XL (11-12) се засноваат на американски стандард со големина. Ние ја менуваме возрасната мода во деца. Површина за испарување во воздухот. Внатрешна површина не само што се четка, туку и да биде изработена од микрополарно руно ефект и ние користиме едно парче микро поларна четкана руно технологија наместо традиционална соединение ткаенина, така што не е така Погледнете надуени, но повеќе здивливи на кожата, топлина; површината на децата со џемпери со целосна зип е цврсто ткаена со чешлано предиво, така што е без брчки, анти-пилинг, отпорна на смалување. Затворање на патент.

Детали

Избор на клиенти