Shungite го разгали лекувачкиот кристал со картичка за опис - 3/4 инчи до 1 & 1/16 инчи долг, за 5/8 инчи до 3/4 инчи широк.
Свеж

Shungite го разгали лекувачкиот кристал со картичка за опис - 3/4 инчи до 1 & 1/16 инчи долг, за 5/8 инчи до 3/4 инчи широк.

DEN 2.33

Достапно.

Ја нанесува аурата со лесна и позитивна енергија, обезбедувајќи заштита на енергично, физичко и психичко ниво, вклучително и заштита од психички напад и електромагнетно загадување. Шунгит е усогласен со Земјината starвезда Чакра и коренската чакра, заземјувајќи ја духовната енергија во авионот на земјата. Испорака попуст кога купувате 2 или повеќе артикли од магијата е во вас! Стандардна стапка за првата ставка и само 0,50 $ за секоја дополнителна ставка!. Фотографијата е примерок што покажува повеќе примероци.Карактеристики на Shungite : Привлечете и манифестирајте среќна и исполнета иднина, виталност, заземјување, заштита, благослов, олеснување на стресот, олеснување на анксиозноста, засилување на имунолошкиот систем, несоница, олеснување на болката, антиинфламаторно, итн. Ве молиме, очекувајте природни варијации. Секој кристал е индивидуално спакуван во пластична кеса што може да се запечати што е прикачена на картичка за опис. Вклучено и : Опис картичка што дава целосен опис на заздравувачките својства на Shungite, упатствата за чистење и упатствата за програмирање. Исто така е познато дека го олеснува стресот и вознемиреноста и да се расчисти телото на какво било олеснување. Купување вклучува : Едно (1) Шунгит го сруши камен што мери помеѓу 3/4 инчи до 1 и 1/16 инчи долг, за 5/8 инчи до 3/4 инчи широк. Како еликсир, го детоксифицира и прочистува телото, подобрување на целокупното здравје и виталност и зајакнување на имунолошкиот систем. Од картичката за опис : Шунгит е познат како 2 милијарди годишен антички лековит камен на скоро чист јаглерод, пронајден во регионот Карелија во Русија. Секоја набавка е за еден (1) природен примерок од пад, избран и испитуван за да се обезбеди врвен квалитет. Исто така, вклучени со секој кристален ред се детални упатства за тоа како да ги програмирате и чистите камењата. Тоа ви помага да идентификувате што е неопходно за да постигнете исполнета, среќна и здрава иднина, а потоа помага да привлечете позитивни резултати.

Детали

Избор на клиенти