Кралската селангорна рака завршена колекција на ринги што ја заврши музичката каусели од Дизни, музички рингишпил
Свеж

Кралската селангорна рака завршена колекција на ринги што ја заврши музичката каусели од Дизни, музички рингишпил

DEN 2.67

Достапно.

Продадено од Ројал Селангор. Совршен подарок за обожавател на Дизни. Оваа музичка рингишпил игра е мелодија за потписи „кога сакате starвезда“. Елегантни или сложено детално, нашите предмети се вклопуваат беспрекорно во класичен или современ начин на живот. Направено од висококвалитетен пикатер. Не изложувајте ја пиволата на насочување на пламенот и загреаните површини. Како и со секој метал, пиворот не е безбедна микробранова печка. Не чистете или чистете со четка. Пјутер не е безбедна машина за миење садови. Ако живеете покрај морето, атмосферските соли можат да ги досадуваат површините на пиво. Тешко е да се замисли некој од која било возраст, кој немал магија на Дизни да ги допре своите животи, особено преку нивната стабилна иконични филмови и песни. Без разлика дали станува збор за прераскажување на сакани класици или повеќе современи приказни, loveубов, добро наспроти зло и возбудливо десетирање се вечните нишки што продолжуваат да ги воодушевуваат генерациите. Нашиот тематски каусели со тематски каусели со дизни, кои се сакани ликови со мелодии за потписи, совршени за сентиментални прилики. Висина : 10,5 см. Основен дијаметар : 7см. За повеќе од 100 години, нашите парчиња пивоки обележаа значајни моменти во животот и честопати се предадени од генерација на генерација. Со текот на времето и со употреба, Пјутер развива пријатен потчинет тон уникатен за металот. Научете како да ја одржите истакнаната завршница на кралскиот Селангор со овие едноставни совети.

Детали

Избор на клиенти