Пешачење фани пакет рак на дојка пеперутка розова крст торба за половината со лесен појас торба
Свеж

Пешачење фани пакет рак на дојка пеперутка розова крст торба за половината со лесен појас торба

DEN 502.40

Достапно.

Направено од полиестер со висока густина, многу удобно за носење. Ако не сакате да носите голема торба наоколу и мора постојано да ја земате/исклучувате за возења. Оваа торба е совршена. Секој патент работи непречено, шевовите се добро зашиени, а широката лента за половината е прилагодлива. Може да се користи како носач на вкрстено тело или пакет фани како што ви треба. Ockебовите се убави, лесни за пристап и пространи. Одлично за носење мали нешта, како што се телефон, клучеви, мал паричник, капки за очи, пенкала, шминка итн., Што го прават добар избор за пешачење, трчање работи и светло патување. Направено од полиестер со висока густина, многу удобно за носење. Ако не сакате да носите голема торба наоколу и мора постојано да ја земате/исклучувате за возења. Оваа торба е совршена. Секој патент работи непречено, шевовите се добро зашиени, а широката лента за половината е прилагодлива. Може да се користи како носач на вкрстено тело или пакет фани како што ви треба. Ockебовите се убави, лесни за пристап и пространи. Одлично за носење мали нешта, како што се телефон, клучеви, мал паричник, капки за очи, пенкала, шминка итн., Што го прават добар избор за пешачење, трчање работи и светло патување.

Детали

Избор на клиенти