Торба за отпадоци со високи патници со отпадоци со водоотпорна обвивка и покриен врвен врв за предното или задното седиште во автомобили, SUV и камиони
Свеж

Торба за отпадоци со високи патници со отпадоци со водоотпорна обвивка и покриен врвен врв за предното или задното седиште во

DEN 1.33

Достапно.

Опфатена и искривена торба за отпадоци од автомобили - дизајнирана по висечки отпадоци за отпадоци на едриличари, ѓубрето е оригиналната водоотпорна, виси автоматска торба за отпадоци што може лесно да се отвори и Затворено. Лесно за чистење-едноставно притиснете ја тостата за брзо ослободување, празниот ѓубре, избришете го или исплакнете го запечатениот ентериер и повторно загрозете, не се потребни облоги или торби за замена за купување. Со седиште во Портланд Мејн, Високиот пат развива решенија за складирање на автомобили за решавање на проблеми од 1992 година. Издржлива ткаенина и квалитетна конструкција - изработена од силен 500 D полиестер во Оксфорд со затворање на метална рамка, чисто место. Затворањето на табулаторот со шарки го задржува ѓубрето и мирисот содржан - ексклузивниот врв на пролетната рамка на High Road останува затворен кога не е во употреба и е лесно да се отвори од седиштето на возачот со табулаторот за влечење. Зачува 3 литри ѓубре од седиштето и подот на автомобилот - тешката лента е прилагодлива за да ги собере сите потпирачи за глава и да го постави ѓубрето повисоко или пониско на предниот или задниот дел од седиштето за најдобар дострел. Со седиште во Портланд Мејн, High Road развива решенија за складирање на проблеми со складирање на автомобили од 1992 година. Издржлива ткаенина и квалитетна конструкција - изработена од силен 500 D полиестер во Оксфорд со затворање на метална рамка, чисто место. Зачува 3 литри ѓубре од седиштето и подот на автомобилот - тешката лента е прилагодлива за да ги собере сите потпирачи за глава и да го постави ѓубрето повисоко или пониско на предниот или задниот дел од седиштето за најдобар дострел. Затворањето на табулаторот со шарки го задржува ѓубрето и мирисот содржан - ексклузивниот врв на пролетната рамка на High Road останува затворен кога не е во употреба и е лесно да се отвори од седиштето на возачот со табулаторот за влечење.Опфатена и искривена торба за отпадоци од автомобили - дизајнирана по висечки отпадоци за отпадоци на едриличари, ѓубрето е оригиналната водоотпорна, висечка торба за автоматско ѓубре што може лесно да се отвори и затвори. Лесно за чистење-едноставно притиснете ја тостата за брзо ослободување, празниот ѓубре, избришете го или исплакнете го запечатениот ентериер и повторно загрозете, не се потребни облоги или торби за замена за купување.

Детали

Избор на клиенти