Замена на батеријата за WP822 WP612 WP623 WP826 WP833 NI3612T30P3S534416
Свеж

Замена на батеријата за WP822 WP612 WP623 WP826 WP833 NI3612T30P3S534416

DEN 300.96

Достапно.

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : WP822 WP612 WP623 WP826 WP833. Димензии : 49,83 x 42,85 x 15,82мм тежина : 119.0g. Напон : 3.6 V, капацитет : 1200m Ah, WH : 4.32 Wh. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38.3 и MSDS. Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : WP822 WP612 WP623 WP826 WP833. Димензии : 49,83 x 42,85 x 15,82мм тежина : 119.0g. Напон : 3.6 V, капацитет : 1200m Ah, WH : 4.32 Wh. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38.3 и MSDS. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. - Компатибилен модел : WP822 WP612 WP623 WP826 WP833 - Компатибилен број на дел од батеријата : NI3612 T30 P3 S534416 - ROHS одобрен за токсичен бесплатен. - CE и ISO9001 сертификат за обезбедување на квалитет. Совети пред купување, ве молиме, потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот на батеријата внимателно пред да го купите. Ако не сте сигурни, испратете ни е -пошта со детали или слики од батеријата, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Детали

Избор на клиенти