Arazadr DIY Cross Cross Croted Burted Kits, обележана боја Datura цветна вкрстена шема за домашно украсување за домашен декор 11CT 3 Strands ткаенини занаетчиски комплети за вкрстени бод пода?
Свеж

Arazadr DIY Cross Cross Croted Burted Kits, обележана боја Datura цветна вкрстена шема за домашно украсување за домашен декор

DEN 2.67

Достапно.

Овие слатки костуми за вез се добри подароци за луѓе кои сакаат да прават рака, како што се вашата ќерка, сестра, брат, соученик, мајка, соученик и така натаму занаетчиски развој и приказна за вкрстениот бод со развојот на науката и технологијата и популарноста За уметничкиот живот, Cross Stitch е надграден и професионализиран. Cross Stitch е едукатор во уметноста класа.【Лесна за употреба】 Бојата на секоја нишка има соодветен број и блок во боја на платното, така што е полесно да се најде областа одговара на уникатна нишка. Може да ја подобри флексибилноста на телото, да ја подобри способноста за размислување на мозокот и да вежба одличен квалитет. Може да ја подобри флексибилноста на телото, да го подобри размислувањето на мозокот и да вежба одличен квалитет. Ова е најдобриот избор во сите уметнички полиња. 【Културна позадина и приказна за вкрстениот бод】 Cross Stitch е едукатор во класата на уметност. Целосен спектар на комплети за вкрстени бод за деца за возрасни, печат комплети со претходно печатени комплети за стартување на вез за почетници за почетници, бојата е јасна и шемата е едноставна. 【Комплети за вкрстени бод совршени за почетници деца напредни】 : Совршено за почетник или средно ниво на Cross Stitch. Cross Stitch е широко користен во сите аспекти на животот и го збогатува уметничкиот живот. Особено во примената на слики и појавување на бои, содржината на сликите е пореална, живописна и флексибилна и има сè повеќе дух и душа. Бод од Стич е ткаење на временската уметност., Може да користи вкрстен бод за да презентира уметност, наука и убавина.

Детали

Избор на клиенти