Опастено капаче на мажите во округот
Свеж

Опастено капаче на мажите во округот

DEN 112.00

Достапно.

100% памук. Затворање на двојно прстен. 100% памук. Неструктурирано. Низок профил. Само-ткаенина лента за скривање со метален лизгач на Д-прстен. Поради посебен процес на завршување, вознемиреноста и бојата може да се разликуваат. Стил # : DT600 вознемиреност за импресионирање. Завршувањето на ензимот го прави ова капаче да изгледа како добро сакан фаворит. 100% памук, неструктурирана лента за само-степени со низок профил, со метален лизгач на Д-прстен, како резултат на посебна вознемиреност во процесот на завршна обработка и бојата може да варира.

Детали

Избор на клиенти