Шарен ранец за патувања со пеперутка најлон двојно одделение 16in за учење во училиштата
Свеж

Шарен ранец за патувања со пеперутка најлон двојно одделение 16in за учење во училиштата

DEN 1147.20

Достапно.

Најлон. Направени во САД или увезени. Овој ранец е изработен од најлон со засилено дно за да носи тешки товари. Овој ранец мери 15.4x11.4x6.3 инчи. Има доволно простор за многу училишни материјали или предмети. Пошироките ленти за рамото го олеснуваат носењето, а прилагодливите ленти за рамото можат да го прилагодат центарот на гравитација на пакетот за поудобно оптоварување. Треба да се покаже личноста. Забавен дизајн на лого на ранецот што ќе го привлече вниманието каде и да одите и ќе го прошири вашиот социјален круг. Добредојдовте во нашата продавница, ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе одговориме преку е -пошта во рок од 24 часа и ќе ви посакаме среќен шопинг. Ранец за лаптоп ранец за тинејџери млади мажи жени.

Детали

Избор на клиенти