Fkprorjv под организатори и складирање на мијалник, 2 пакувања кујнски бања за мијалник со куки, 2 нивоа под полицата за складирање на корпи за мијалник со лизгачки фиок?
Свеж

Fkprorjv под организатори и складирање на мијалник, 2 пакувања кујнски бања за мијалник со куки, 2 нивоа под полицата за складирање

DEN 687.84

Достапно.

АБС пластика. 【Организатор на лизгачки корпи】 Под организатор на мијалник што обезбедува разноврсно складирање на ограничени и компактни простори, чувајте ги снабдувањето и најважните работи уредно складирани. 【Погодно за употреба】 Под организатори на мијалник и складирање доаѓаат со флексибилни фиоки за влечење, погодно за лизгање и подигање предмети. Construction Изградба на стабилност】 Под складирање на мијалник е направено од цврста цевка од не'рѓосувачки челик со заштитна обвивка и трајни пластични корпи со висок квалитет, стабилна структура на тешки оптоварувања. 【Организација на голем капацитет】 Организатори на кујнски мијалник мерки : 15,6 "l x 8.6" w x 13.2 "ч. Висина на фиоката : 2.1 '' - 2,4 ''; ширина на фиоката : 7.25 '' - 8.6". Крајната површина има висина на предмети до 11,8 инчи, 8 странични куки и 2 висечки чаши вклучени за дополнително складирање. 【Разновидно складирање】 Под организаторот на мијалникот што се користи за складирање и организирање на материјали за чистење, предмети за бања, шишиња со кујна, шишиња за зачини, шишиња со лекови, шише со вода или пијалок, тегли, лименки и повеќе предмети. АБС пластика. 【Организатор на лизгачки корпи】 Под организатор на мијалник што обезбедува разноврсно складирање на ограничени и компактни простори, чувајте ги снабдувањето и најважните работи уредно складирани. 【Погодно за употреба】 Под организатори на мијалник и складирање доаѓаат со флексибилни фиоки за влечење, погодно за лизгање и подигање предмети. Construction Изградба на стабилност】 Под складирање на мијалник е направено од цврста цевка од не'рѓосувачки челик со заштитна обвивка и трајни пластични корпи со висок квалитет, стабилна структура на тешки оптоварувања. 【Организација на голем капацитет】 Организатори на кујнски мијалник мерки : 15,6 "l x 8.6" w x 13.2 "ч. Висина на фиоката : 2.1 '' - 2,4 ''; ширина на фиоката : 7.25 '' - 8.6". Крајната површина има висина на предмети до 11,8 инчи, 8 странични куки и 2 висечки чаши вклучени за дополнително складирање. 【Разновидно складирање】 Под организаторот на мијалникот што се користи за складирање и организирање на материјали за чистење, предмети за бања, шишиња со кујна, шишиња за зачини, шишиња со лекови, шише со вода или пијалок, тегли, лименки и повеќе предмети.

Детали

Избор на клиенти