Нултагравити Соединетите држави маринци со дуксер со аспиратор за возрасни
Свеж

Нултагравити Соединетите држави маринци со дуксер со аспиратор за возрасни

DEN 591.84

Достапно.

50% памук, 50% полиестер. Увезени. Затворање на чипка. Машинско миење. Официјално лиценцирано. Тешка ткаенина од 7,75 унца. Двојно-игличко зашивање. Покријте го залепениот врат; лента од рамо до рамо. Печатено во САД. Оваа спортска качулка има „Маринци на Соединетите држави“ на предната страна на маичка со качулка со возрасни. 50/50 поли/памучна качулка. Двоен-поставен аспиратор и влечење. Двоен зашиен џеб за торбичка. Поставени ракави, 1x1 атлетско ребро со ликра. Официјално лиценциран од американските поморски корпус.

Детали

Избор на клиенти