Бебе момче копче надолу во хавајски кошули Краток ракав кул цртан филм печатење алоха фустан врвови маица
Свеж

Бебе момче копче надолу во хавајски кошули Краток ракав кул цртан филм печатење алоха фустан врвови маица

DEN 2.67

Достапно.

Полиестер, памук. Затворање на копчињата. Машинско миење. Памук полиестер. Машинско миење или миење на рацете. Чист памук. Полиестерска ткаенина, мека за допир. Копче за кратки ракави надолу со кошула со јака и затворање на предните копчиња. Одлично за летни одмори како Камп, Луау, Круз, Сонце плажа и др. PLS Белешка : Има разлика од 2-3% според рачното мерење. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот. ★ Големина : 6-12months Ширина на рамената : 25см/9.84in Биста 1/2 : 30см/11.81in ракав : 11,5cm/4.53in Должина : 33cm/12.39in ★ Големина : 12-18months Ширина на рамената : 26см/10.23in биста 1 /2 : 31cm/12.20in ракав : 12.5cm/4,92in должина : 36cm/14.17in ★ Големина : 18-24months Ширина на рамената : 27cm/10.63in Bust 1/2 : 32.5cm/12.80in Snove : 13,5см/5,31in Должина : 39cm/15.35in ★ Големина : 2-3 годишна ширина на рамената : 28cm/11.02in биста 1/2 : 34cm/13.39in ракав : 14,5cm/5.71in Должина : 42cm/16.54in ★ Големина : 3-4years Shidth : 29cm/11.42in Bust 1/2 : 35cm/13.78in ракав : 15,5cm/6,10in должина : 45cm/17.72in.

Детали

Избор на клиенти