Мелодисузија 24 Парчиња Цврста Боја Притиснете На Ноктите, Свеќи За Домашен Мирис, Свеќи Подароци За Жени, Тегла Миризливи Свеќи Подарок За Жени, 4 Пакувајте Природн?
Свеж

Мелодисузија 24 Парчиња Цврста Боја Притиснете На Ноктите, Свеќи За Домашен Мирис, Свеќи Подароци За Жени, Тегла Миризливи Свеќи

DEN 399.84

Достапно.

?€Супер Удобно●мелодисузи лажните нокти ви овозможуваат удобно да се прилепите на вашите нокти и тие изгледаат тенки и природни, исто како и вистинските нокти. Ве покривме во најжешките цврсти бои за лакови, можете да изберете кој било стил што ви се допаѓа. ?●Лесен За Употреба И заштеда на време-без лепак! Нема лак! Без Чипс! Нема време за сушење! Овие лажни нокти се подготвени за носење, лесно ќе постигнете гел-лак за нокти во салон дома за неколку минути без да чекате долго време во салонот за нокти. ?●Долготраен И Еднократно Употреблив Лепилото за желе има супер-држечка моќ, ноктите се безбедни на природните нокти и отстранувањето е без проблеми, а овие лажни парчиња нокти може повторно да се користат. ①Освежителен Сет/4 Популарни Мириси● - комплетот за Освежителни свеќи Мелодисузи доаѓа со 4 пакувања што вклучува 4 природни и свежи мириси(Свеж Лен, Лимон, Пеперминт, Цимет).Ќе изразите мириси Кои се Јасни и чисти,прекрасни. Совршено донесете топли, пријатни, релаксирачки вибрации во вашиот дом. Помага за зајакнување на расположението, смирување на анксиозноста, ослободување од стресот. Погоден за внатрешни и надворешни активности, како што се бања, јога, медитација, пикник, патување, забава. ●Прекрасни Корпи За Подароци Во Текот на Целата Година-комплетот за подароци За свеќи Мелодисузи доаѓа со богати мириси и напредната прилагодена кутија за подароци го прави прекрасен подарок за да ја изразите вашата љубов и грижа кон вашето семејство, пријатели. Соодветно за роденден, Ден на Мајката, Ноќта на Вештерките, Божиќ, годишнина или кој било друг празник или специјален настан што ќе ги воодушеви луѓето од сите возрасти. Ние нудиме целосна наплата и враќање ако има некаков проблем по добивањето на производот. Ве молиме купете со леснотија. Мелодисузија Притиснете На Ноктите и Миризливи Свеќи.

Детали

Избор на клиенти