1210.226МАТ2А-Фиксни 2-Пинови СМД 1210.226МАТ2
Свеж

1210.226МАТ2А-Фиксни 2-Пинови СМД 1210.226МАТ2

DEN 0.33

Достапно.

Повеќеслоен Керамички Чип (MLCC) Кондензатор-Површинска Монтажа (SMD). Фиксен СМД Керамички Повеќеслоен Кондензатор. (10 Парче Многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во БЕЗБЕДНО пакување НА ЕСП. Квалитет проверен од професионалци во индустријата. Совршен за леб, САМ, производител, поправка, прототип. AVX ФИКСЕН Кондензатор SMD КЕРАМИЧКИ 1210 Повеќеслоен Керамички Кондензатор ( MLCC) - Површинска Монтажа (SMD) 2-pin Smd Површинска Монтажа (SMT) 1210.226 1210.226ma.

Детали

Избор на клиенти