Ap Airpleasure Прочистувач На Вода Мијалник За Воздух, Прочистувач На Освежувач на Воздух со 7 светла во Боја-Плус Лаванда, Аква Крин, бугарска Роза, Релаксирачки, Спијте Д?
Свеж

Ap Airpleasure Прочистувач На Вода Мијалник За Воздух, Прочистувач На Освежувач на Воздух со 7 светла во Боја-Плус Лаванда,

DEN 556.80

Достапно.

Висок Ефективен Прочистувач На Воздух : Искуствено За голема просторија и мала соба, дневна соба, бања, магацин, канцеларија итн. ап прочистувач на воздух за задоволство води подобар живот. Материјал : Направени СО бпа слободен материјал, може да се користи со доверба. И можете да додадете неколку капки есенцијални масла во прочистувачот на воздухот, да го претворите застоениот, валкан воздух во свеж миризлив воздух. Лесно За Чистење : капацитет од 1000 мл, само треба да го чистите шишето секој ден. ЛЕР Повеќебојно Ноќно Светло : со дизајн на ноќно светло, 7 бои што ги менуваат светлата на расположението, 1-ви печат, вклучување, 7 лед светло, неправилни промени,работа, 2-ри притискање, исклучено светло, исклучено. Спокојство : вртлогот на вртливата вода и 7 бои што ги менуваат светлата на расположението ќе го претворат секој затворен простор во атмосфера слична на зен, Нивото На Бучава Помало од 30 db создава бел шум за мирна ноќ. Дифузор За Ароматично Масло : лаванда, Аква Крин, бугарска Роза, Релаксирачки, Добро Спијат, вклучени англиски виолетови ароматични масла, по 10 мл. Додадете 2-3 капки миризливо масло или кое било од вашите омилени есенцијални масла и станува ароматизатор додека сте на истиот свеж воздух. Додадете неколку капки есенцијални масла во дифузорот за воздух, ароматични светилки, ѓердани со арома, воздухот ќе биде полн со мирис секој ден.

Детали

Избор на клиенти