Паметна Електрична Четка за Заби за Деца на возраст од 3+
Свеж

Паметна Електрична Четка за Заби за Деца на возраст од 3+

DEN 1595.20

Достапно.

Дизајниран со помала глава за четка за удобно вклопување во малите усти. Вибрирачката Четка за Заби користи Вибрации за темелно чистење на детските заби. Секоја глава на четка за заби е дизајнирана за оптимална употреба со Четката за Заби. За Деца Момчиња Девојчиња На Возраст Од 3+, 3 Режими со Меморија.

Детали

Избор на клиенти