Нов Деко Не Заборавајте Да Слушате Музика, Метал Рустикален Гроздобер Калај Знак Ѕид Декор Уметност 8Х12 Инчи
Свеж

Нов Деко Не Заборавајте Да Слушате Музика, Метал Рустикален Гроздобер Калај Знак Ѕид Декор Уметност 8Х12 Инчи

DEN 548.80

Достапно.

МАТЕРИЈАЛ - - - нашите гроздобер алуминиумски метални знаци се изработени од висококвалитетен метален калај, кој е еколошки, податлив, лесен и може да се рециклира. Со заоблени агли, не е лесно да ' рѓа и може да се користи во затворени простории и на отворено. ГОЛЕМИНА - - - Нашето Предупредување Без Глупави луѓе знаци измерете 8 "х 12" (20Х30 см) и се многу тенки. Вклопувањето е одлично без разлика дали е закачено на ѕидот или прикачено на вратата. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ- - - знакот има четири претходно дупчени дупки за закачување, дупки за лесно закачување. Многу е погодно да се обесат метални знаци со клинци, конец или двострана лента. УНИКАТЕН ДИЗАЈН - - - Изработен од метал со намерно избледен дизајн за добро гледање. Идеален за бар, кафуле, декорација на ѕидови во клубот и многу други прилики. СРЕЌНО КУПУВАЊЕ - - - ние обезбедуваме 100% висококвалитетна услуга, ако наидете на какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни да купите.

Детали

Избор на клиенти