Камерон Сино Нова Замена Батерија Одговара За Ајкула 2 Брзина Безжичен Чистач, ТГ-В1911-ФС, В1911, В1911ФС, В1911 - ФС, В1911Н, В1911ТР
Свеж

Камерон Сино Нова Замена Батерија Одговара За Ајкула 2 Брзина Безжичен Чистач, ТГ-В1911-ФС, В1911, В1911ФС, В1911 - ФС, В1911Н,

DEN 724.80

Достапно.

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го купите( поврзани информации можете да најдете во описот на производот). Тип на производ : Ni-MH Волти : 6.0 Капацитет : 3000m Ah / 18.00 Wh. Димензија : 67.20 х 43.54 х 41.47 Мм Тежина : 258.8. Сертифициран со FCC,CE,CB,ISO9001 и Ro HS. 14 Дена Гаранција За Враќање На Парите и 12 Месеци Гаранција.

Детали

Избор на клиенти