Машка Долга Преголема кимоно Кардиган Нораги Јапонска Јакна Хаори Ман Јуката Палто
Свеж

Машка Долга Преголема кимоно Кардиган Нораги Јапонска Јакна Хаори Ман Јуката Палто

DEN 799.84

Достапно.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Една Големина Одговара НА Нас Големина XS-XL. Џебови : 2 Фронт. Боја : Црна. Материјал : Памук/Полиестер. Мерење : Градите 56 "/142СМ; Должина 35 "/89СМ; Должина На Ракавот 10 " /25СМ. 70% Памук, 30% Полиестер. Увезени. Памучна постава. Миење Раце Само. Една големина одговара на сите (американски големини xs-xl). Градите : 56 "/ должина : 35 "/ ракав : 10". 2 џебови. Мека и удобна ткаенина. Дизајниран и рачно изработен Во Тајланд од изгубени во бкк.

Детали

Избор на клиенти