УСОГЛАСУВАЊЕ Аметист Камен Приврзок 7 Чакра Реики Исцелителен Камен Духовни Скапоцени Камења Ѓердан
Свеж

УСОГЛАСУВАЊЕ Аметист Камен Приврзок 7 Чакра Реики Исцелителен Камен Духовни Скапоцени Камења Ѓердан

DEN 0.33

Достапно.

Корисно за Позитивна Енергија, Лекување, Медитација, Мир На Умот, Балансирање И Концентрација. ПРОДАЖБА за-1 ПАРЧЕ КАМЕН ИМЕ - АМЕТИСТ ТЕЖИНА-40 КТ (Прибл.). ПРИБЛИЖНА ГОЛЕМИНА-Висина-2 Инчи. Добијте бесплатна кадифена торбичка за подароци со Хармонизирање На Логото на Брендот. (Можете да ја изберете бојата на торбичката од дадената варијација.). За повеќе реики лековити кристални производи кликнете на врската "УСОГЛАСУВАЊЕ" под насловот. * Убава Аметист Камен Приврзок Со 7 Чакра Камења . * Камен : Аметист.* Големина : Висина-2 Инчи (Прибл)* Тежина : 40 КТ (Прибл.) * Боја : Разнобојна* прекрасен додаток на секоја колекција Приврзокот Реики е моќен зголемувач на енергија и може да се користи за лекување на енергија балансирање на духовното центрирање фокусот на намерата и заштитата. * П. С : споменавме Приближна Големина, Големината може да варира во должина и ширина ова се природни камења, така што производот што може да го добиете може да биде малку различен од сликата . Можете да изберете помеѓу две бои : Опција 1 : Црвена ТОРБИЧКА ЗА ПОДАРОЦИ Опција 2 : ЦРНА ТОРБИЧКА ЗА ПОДАРОЦИ.

Детали

Избор на клиенти