АБУФАН 3 Комплети 3 парчиња Јасен Организатор На Накит Кутија Организатор На Мушка Кутија За Складирање Контејнер Кутија За Накит Преграда За Патување Преграда Пло
Свеж

АБУФАН 3 Комплети 3 парчиња Јасен Организатор На Накит Кутија Организатор На Мушка Кутија За Складирање Контејнер Кутија За

DEN 945.60

Достапно.

пластика. Патување Накит Случај Мали : 24 решетки, можете да складирате различни предмети. Канти за Складирање украси : одлична кутија за складирање што не можете да ја пропуштите. Организатор на накит За Ѓердани : не можете да пропуштите добар мини контејнер за складирање патувања. Кутија За Мамка за риболов : Ова е кутија за складирање, изработена од врвен материјал, мултифункционална и издржлива,. Јасна Кутија За Монистра : Повеќето од овие мали пластични кутии прегради може да се преместат, можете да креирате 6 до 15 прегради за да одговараат на индивидуалната потреба. Список на пакети 3 х поставете 3 парчиња Карактеристики На куќиштето За складирање - Големина : Околу 19, 6х13х3, 6 см. /7, 71х5, 11х1, 41 инчи 24 пластична кутија. - Боја : мешана пластична кутија за складирање. - Материјал : пластична пластична кутија за разделување. - Изработени од материјал за временска употреба пластични канти за складирање. - Убав организатор за складирање мини патувања што не можете да го пропуштите јасен контејнер. - Лесен е за удобен за носење кутија за накит за ѓердан. - Мултифункционален, широко за пилула за складирање, накит, прстени, светки, монистра и други мини работи патување контејнер. - 24 решетки, можете да складирате различни предмети ѓердан накит кутија.Информации за стоката кутија За складирање Накит Широко за пилули за складирање, накит, прстени, светки, монистра и други мини работи.орнаменти кутија За складирање Ова е кутија за складирање, изработена од премиум материјал, мултифункционална и издржлива, можете да ги складирате вашите различни и мали предмети во неа, многу преносливи и корисни.занаетчиска кутија за складирање одлична кутија за складирање што не можете да ја пропуштите.

Детали

Избор на клиенти