Исцелена Грејна Подлога Грејна Подлога Поддршка За Вратот Заграда Цервикална Јака Прилагодлива Поддршка За Вратот Сунѓер Цервикална Јака Заграда Олеснување На П?
Свеж

Исцелена Грејна Подлога Грејна Подлога Поддршка За Вратот Заграда Цервикална Јака Прилагодлива Поддршка За Вратот Сунѓер Цервикална

DEN 2.33

Достапно.

Поддршка за вратот Заграда Цервикална Јака Прилагодлива Поддршка за Вратот Сунѓер Цервикална Јака Олеснување На Притисокот На Заградата За Жени и Мажи. Канцелариски Пени Држач За Вратот Универзален Одмор Цервикална Јака Прилагодлива Поддршка за Вратот можете лесно да ја прилагодите, удобна за носење. Поправете го држењето на вратот, помогнете во лекувањето и може дополнително да се повредите. Изработени од материјали од висока класа со извонредна изработка, издржливи и практични. Заградата за вратот е дизајнирана да обезбеди максимална поддршка и олеснување за вратот и ' рбетот. Производот има функција на поддршка, а производот може да го намали притисокот. пена вратот грлото на матката вратот држење на телото коректор цервикална заграда ортопедски грлото на матката поддршка авион перница. пена вратот заграда вратот перница заграда пена вратот поддршка вратот обвива вратот шина можете да го испратите на вашите пријатели на кои им е потребен поддржувач на вратот. Карактеристики-Сина Боја, сива Големина 51х10х3см-полиестер Од Материјал, еластична ткаенина, Пени, Пакет за паста, Вклучувајќи 1 Држач за Вратот.

Детали

Избор на клиенти