Х-DREE 10 Парчиња Црн Сребрен тон 3,5 мм Стерео Приклучок Приклучок Пхб Монтирање Конектор(Преса по конеторе да ПХБ да 10 мм, аргенто, тоно, 3,5 мм, преса џек стерео
Свеж

Х-DREE 10 Парчиња Црн Сребрен тон 3,5 мм Стерео Приклучок Приклучок Пхб Монтирање Конектор(Преса по конеторе да ПХБ да 10 мм,

DEN 867.20

Достапно.

Име на производот : Стерео Приклучок Приклучок Пхб Монтирање Конектор;Тип : 3.5 мм Приклучок. Пин : 4 Пински; Материјал : Метал, Пластика. Големина : 1,4 х 0,65 х 0,8 см / 0,55 "х 0,26" х 0,31 " (Л*В*Ч); Боја : Сребрен Тон,Црна. Тежина : 5g (Пезос : 5g. Содржина На Пакетот : 10 x Стерео Приклучок Приклучок Пхб Монтирање Конектор(Contenuto della confezione : 10 x connettore jack pesa pcb стерео. 10 Парчиња Црн Сребрен тон 3,5 мм Стерео Приклучок Приклучок За Монтирање На ПХБ Поврзувањеизработен од пластика и метален материјал, во сребрен тон и зелена боја, овој приклучок за монтирање на ПХБ од 4 пин 3,5 мм ќе биде совршен предмет за замена на скршениот приклучок за ПХБ од 3,5 мм.Апликација За Медиа плеер, Mp3 Плеер, Mp4 Плеер, Аудио-Видео Опрема, AV Опрема, Белешка Книга, мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Паметен Телефон, PDA, Автомобил Аудио итн.Опис На Шпанскипреса по конеторе да ПХБ да 10 мм, , аргенто, тоно, 3,5 мм, преса џек стереоном продото : Конеторе по монтаџо су пхб кон преса џек стерео; Типо : преса да 3,5 ммпин : 4 пин, материјал : метало, пластикадимензиони : 1,4 х 0,65 х 0,8 См / 0,55' 'x 0,26' '' x 0,31 '' (l * w * h); боја : аргенто, ner_opeso : 5gcontenuto Дела конфезија : 10 X connettore џек по pcb стерео преса.

Детали

Избор на клиенти