Полинезиски Стил Со Лисја Миленичиња Кремирање Накит За Пепел Меморијална Урна Ѓердан Приврзок Спомен За Куче Мачка
Свеж

Полинезиски Стил Со Лисја Миленичиња Кремирање Накит За Пепел Меморијална Урна Ѓердан Приврзок Спомен За Куче Мачка

DEN 271.84

Достапно.

Рамките на меморијалниот приврзок е 1,6*0,9 инчи. Е совршена големина на приврзок која е убава и може да собере дел од пепелта. €_ Значење : малиот метален приврзок внатре може да содржи мала количина пепел. Овој приврзок за спомен за пепел може да се носи или да се прикаже во вашиот дом во елегантна кутија за накит; земете ги со себе спомените за вашата најдобра љубов без разлика каде одите. Quality quality qually : Изработен Од висококвалитетна легура, Овој Приврзок за урна е без избледување, без оцрнување, хипоалергично, водоотпорно и високо полирано; Висококвалитетниот нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и оцрнување, што бара минимално одржување. Може да се изберат видови бои за позлата. Qurzation ѓердан е дизајниран да држи урна пепел за домашни миленици, мала количина на некој близок пепел, почва, специјални пораки, коса, парфем, итн. Наполнете го со се што ве потсетува на некаде, некој или нешто посебно. Quage quage : еден прекрасен синџир на змии, една минијатурна инка најдобар избор за чување убави спомени.Ве молиме слободно контактирајте не со какви било квалитетни прашања, ние дефинитивно ќе ви помогнеме. Ние придаваме големо значење на вашето шопинг искуство. Ако наидете на разни прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на клиентите директно. Ако овој производ е оштетен за време на производството или транспортот, ве молиме фотографирајте и испратете го до нашиот , професионалниот персонал за услуги на клиентите ќе ви даде задоволително решение во рок од 24 часа.Ве молиме запомнете : за време на специјални празници, логистиката може да биде одложена. Ако ви треба итно оваа футрола за перници, ве молиме изберете ја услугата за забрзана испорака.

Детали

Избор на клиенти