Масажер За Убавина, Мултифункционална Машина За Убавина На Лицето На Телото Домашна Употреба Спа Нега На Кожата
Свеж

Масажер За Убавина, Мултифункционална Машина За Убавина На Лицето На Телото Домашна Употреба Спа Нега На Кожата

DEN 3.00

Достапно.

за повеќето тело, како што се нозете, задникот, половината, грбот и рацете.преобликувајте го телото бидете млади. Совршен за дома, салон за убавина, СПА ЦЕНТАР.Препорачуваме еден до два пати неделно, и не повеќе од 15 до 20 минути секој пат. Q гаранција дека квалитетот е загарантиран, безбеден за употреба.Ние обезбедуваме гаранција за квалитет и враќање на парите за да се осигураме дека можете да купите со доверба.1-Годишна гаранција за главната машина за тело, 3-месечна гаранција за додатоците. Q гаранција дека квалитетот е загарантиран, безбеден за употреба.Ние обезбедуваме гаранција за квалитет и враќање на парите за да се осигураме дека можете да купите со доверба.1-Годишна гаранција за главната машина за тело, 3-месечна гаранција за додатоците.

Детали

Избор на клиенти