Отворен Пат Брендови Мопар Браници Метал Знак-Класичен Мопар Ѕид Уметност За Гаража, Продавница или Човек Пештера
Свеж

Отворен Пат Брендови Мопар Браници Метал Знак-Класичен Мопар Ѕид Уметност За Гаража, Продавница или Човек Пештера

DEN 0.33

Достапно.

Избегнувајте официјален производ : Ставете ја педалата на метал со овој високоенергетски ѕид декор! Фалејќи се со црна позадина и живописни илустрации, овој знак е задолжителен за секој љубител на автомобили. Забавен Гроздобер Знак : Со полнач и Предизвикувачки браници во портокалова, бела, жолта и сива боја на јаглен, овој знак е возбудлива почит кон Сите Нешта Што Избегнуваат. Материјал : оваа ѕидна уметност е изработена од лесен, но издржлив калај, што го олеснува закачувањето на кој било ѕид. Произведено во САД. Места За Користење : Користете го овој извонреден ѕиден декор за да ја персонализирате вашата гаража, продавница или човечка пештера. Големина : 13 "W X 19.5" H X 0.0625 " D.

Детали

Избор на клиенти