Пумкрафт САМ Накит Меки Лебедови облаци 8-12 см Пловечки Пердуви Од Гуска Плуми САМОСТОЈНИ Пердуви Виси Разни Украсни Додатоци за Коса Од Капа 100 парчиња
Свеж

Пумкрафт САМ Накит Меки Лебедови облаци 8-12 см Пловечки Пердуви Од Гуска Плуми САМОСТОЈНИ Пердуви Виси Разни Украсни Додатоци

DEN 1235.20

Достапно.

Украсете го вашиот живот убавото : Совршено За занаети со пердуви, занаети СО САМОДОВЕРБА, накит, облека, наметка, капа, фаќачи на соништа, централни парчиња маса, цветен аранжман или други занаетчиски проекти, самостојни рачно изработени пердуви, пердуви за свадба во студио сцена, мрежа за соништа, украсни материјали, според сопствената креативност, дизајн декорација на различни места, многу убава. Украсени во дизајнот на производот, можете да користите ножици за да ги исечете во свои сакаат да прават.вкупно 19 бои за вашиот пикап, вклучувајќи : 100 парчиња или 20 парчиња големина : приближно 8-12 см белешки : 1. Украсете го вашиот живот прекрасните пердуви ќе станат шарени и ќе се истакнат!. Примена : Користење во декорација на фустан и накит, Декорација На Домот, Божиќна Декорација, Декорација На Свадбена Забава, Декорација На Централен Дел; Костим За Холовен,Играчки За Мачки, Занает САМ, Додатоци За Капа За Накит; Цветен Аранжман. ГАРАНЦИЈА за НАПЛАТА : задоволството на Клиентите е наш прв приоритет. Меки Лебедови облаци од 8-12 см Пловечки Пердуви од Гуска плуми САМОСТОЈНИ Пердуви Виси Разни Украсни Додатоци За Коса Со Капа Име : 8-12 см Шарен Материјал За Пердуви Од Лебед : Боја На Гуска : измешајте боја,бела,црна,розова,сина,црвена,портокалова ,шампањ,виолетова, итн. ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК : најдобриот подарок за вашите пријатели и семејство, девојка, љубовник или дури и себе си за денот на вљубените, денот на мајката, божиќ, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година, роденден и така натаму.Измешајте ја сликата во боја само за референца, бојата е случајна употреба : декорација На Соба рачно изработен сам материјал Декорација На домови Облека Чевли Чанти Додатоци Облека За Глава Обетки Додатоци И Многу Повеќе. Големината на означената големина е приближно 8-12см, може да има малку грешка поради рачно мерење,ви благодариме за вашето разбирање. и можете да направите секаква уметност што ја сакате со нашите вистински пердуви.Материјал : 100% природен пердув. Ако сте незадоволни на кој било начин со нашите природни пердуви, ние ќе ви ги вратиме парите за да ви обезбедиме задоволство. Занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температура исчистени и дезинфицирани, безбедни и нетоксични, еколошки и подготвени за употреба. ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!.Природните работи ќе бидат големи и мали, различни форми, се со мешана големина; некои ќе имаат мали недостатоци, ја избираме најубавата испорака.

Детали

Избор на клиенти