Гониом Феромонско Масло За Жените За Привлекување Мажи - Романтичен Феромонски Парфем За Жена-Фарамонски Парфем За Жени-Феромонски Есенцијален Парфем-Чист Инстин?
Свеж

Гониом Феромонско Масло За Жените За Привлекување Мажи - Романтичен Феромонски Парфем За Жена-Фарамонски Парфем За Жени-Феромонски

DEN 120.64

Достапно.

●Неодолив Мирис●мирисот на романтичен феромонски парфем е поблиску до лесниот мирис на телото на човечкото тело, а примамливиот мирис може да ја направи атмосферата поромантична. ①Подобрете Го Шармот+Парфем За Интимен Партнер, неодолив мирис-неверојатен мирис и феромонска инфузија ги привлекуваат сетилата, така што не можете да одолеете. Подобрете го сопствениот феромон со овој атрактивен парфем. Ослободете го вашиот уникатен суптилен мирис. Сите Природни Состојки Ја Зголемуваат интимноста со вашиот партнер, користете природни висококвалитетни етерични масла. Обезбедете специјален мирис дизајниран специјално за романтичната атмосфера на мажите и жените за подобрување на атмосферата и прилагодување на расположението. ●Погоден За Патување ● малото и извонредно шише лесно може да се стави во чанта или џеб. Овој извонреден парфем е многу привлечен за љубовниците. Таа е погодна и за мажи и за жени. Мал е и пренослив и може да се користи како прв парфем во секое време од денот. ●Лесен За Употреба ● секоја вечер сладок оригинален феромонски парфем, Со помош на апликатор за тркалање, лесно се нанесува додека се минимизира отпадот. Нежно избришете ги зглобовите, вратот, јаката, зад ушите и другите делови. Карактеристики : 1.Подобрување на шармот 2.Неодолив мирис 3.Сите природни состојки 4.Travel пријателски 5.Лесен За Користење Спецификација : 10мл Големина : 8*2,5 См Тежина : 40гр (секое шише) Забелешка : 1.Рачно мерење, ве молиме дозволете грешки. 2.Може да има мала хроматска аберација за проблеми со снимањето, ве молам простете ми! Фала! Список за пакување : 1/2 парчиња*парфем за Интимен партнер.

Детали

10ml:

Избор на клиенти