Нова интанк Оем Замена На Пумпа За Гориво За MAZDA CX-7 GS GT GX 2008
Свеж

Нова интанк Оем Замена На Пумпа За Гориво За MAZDA CX-7 GS GT GX 2008

DEN 608.00

Достапно.

100% Сосема Нова Интанк Електрична Пумпа За Гориво И Комплет За Инсталирање. Токму исто како и погоре насловот слика покажа!. Дијаметар На Телото на Пумпата : 1 1/2 "(3,8 см). Проток : 140-160 Литри На Час, на 3,0 Бари/13,5 В. Перформанси : Работен Притисок : 15-90 ПСИ - конечен притисок на горивото поставен со Проток на регулаторот : 140-160 Литри На Час, на 3,0 Бари/13,5 V Напон : 12v мин. Димензии : Вкупна Должина( врв до врв) : 4 1/2 "(11,5 см) Должина На Метално Куќиште На Телото На Пумпата : 2 5/8" (6,6 см) Дијаметар На Телото на Пумпата : 1 1/2" (3,8 см) Влезен Дијаметар : 5/16" (0,8 см) Дијаметар На Излезот : 5/16 " (0,8 см).

Детали

Избор на клиенти