Контејнер За Предмети ројекс-Комплет коцки за Складирање 8, Корпи За Коцки За Преклопување Имаат Двојни Пластични Рачки. Коцка За Складирање Канти. Организатор На П
Свеж

Контејнер За Предмети ројекс-Комплет коцки за Складирање 8, Корпи За Коцки За Преклопување Имаат Двојни Пластични Рачки. Коцка

DEN 431.36

Достапно.

СУПЕРИОРЕН ЦВРСТ ДИЗАЈН : теројекс цврстите коцки за складирање ќе ги надминат вашите очекувања за квалитет, издржливост и стил. Засилените рачки од двете страни овозможуваат брзо и лесно носење. ДИМЕНЗИИ : 10,5 (В) х 10,5 (Г) х 11 (Ч) инчи (26,5 х 26,5 х 28 см). ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ОРГАНИЗАТОРИ : Постигнете организациско блаженство со овие шик, функционални фиоки за ткаенина! Дизајниран за совршено да одговара на повеќето организатори на коцки. Користете во вашиот плакар за постелнина, гардероба, расадник, игротека, перална, канцеларија и многу повеќе. ЕКОЛОШКИ : Исто како и вие, ние длабоко се грижиме за нашата околина и тоа е заштита. Нашите канти за складирање се направени со еколошки материјали кои се цврсти, но дишат-лесни за вашите раце, вашите работи и околината.

Детали

Избор на клиенти