CEKGDB 10set Реле Со Приклучок Серпентина Општо DPDT Микро Мини Електромагнетни Реле Прекинувач LED AC 110/220V DC 12/24V MY2NJ MY3NJ
Свеж

CEKGDB 10set Реле Со Приклучок Серпентина Општо DPDT Микро Мини Електромагнетни Реле Прекинувач LED AC 110/220V DC 12/24V MY2NJ

DEN 3.33

Достапно.

Име На Производот : Реле За Напојување И Штекер. Модел Бр. : MY2 NJMY3 NJMY4 NJ HH52 P HH53 P HH54 P. Акција Тип : DPDT. Напон на серпентина : 110 V/220 VAC 12 V/24 VDC. Монтажа Железнички Тип : 35мм ДИН Железнички. Забелешка : ако сакате купете друг напон, ве Молиме оставете порака до нас или забелешки.Спецификации : Име На Производ : Реле За Напојување И Приклучокмодел Бр. : MY2 NJMY3 NJMY4 NJ HH52 P HH53 P HH54 PAction Тип : DPDTCoil Напон : 110 V/220 VAC 12 V/24 VDCContact Капацитет : 3 A, 240 VAC3 A, 28 VDCPin Количина : 8/11/14pinsmounting Железнички Тип : 35mm DIN Железнички Материјал(Надворешен) : , СОДРЖИНА на метален ПАКЕТ : 10 X РЕЛЕ ЗА НАПОЈУВАЊЕ+ШТЕКЕР.

Детали

Избор на клиенти