Кабилок Декоративни Саксии За Цвеќе Мали Корпи За Јаже Организатор За Складирање: 2 парчиња Памучни Ткаени Сарафани Корпи За Корпи За Расадници Играчки Облека За Б?
Свеж

Кабилок Декоративни Саксии За Цвеќе Мали Корпи За Јаже Организатор За Складирање: 2 парчиња Памучни Ткаени Сарафани Корпи За

DEN 1568.00

Достапно.

Памук. Тоа може да се одржи некои мали предмети во канцеларија и чување закуски козметика дома. Совршен за личен дом, канцелариско биро, спална соба, работна соба на некои други места. Мини корпата за складирање е многу погодна за поставување на маса за облекување на работната површина. Може да им го даде на вашите блиски пријатели или драги членови на семејството како подарок, издржлив практичен. Произведен со врвен и здрав материјал од памучно јаже, издржлив доволно удобен за употреба. Опис Организатор За Складирање Корпи Со Мали Јажиња : 2 парчиња Памучни Ткаени Садови Корпи За Корпи За Расадници Играчки Облека За Бања Закуска Карактеристики На Контејнерот - Боја : Случајна Боја-Материјал : Памучно Јаже - Големина : 5. 11Х5. 11Х2. 95во 13. 00Х13. 00Х7. Пакет од 50 см, Вклучувајќи 2 х Корпа со памучно Јаже.

Детали

Избор на клиенти