ПАТИКИЛ 1.6 х 1.2 Компресор Гумени Нозе, 4 Пакет Нога Планината Анти Вибрации Рампа Замена Со Железо Цевка За Климатик Фрижидер, Црна
Свеж

ПАТИКИЛ 1.6 х 1.2 Компресор Гумени Нозе, 4 Пакет Нога Планината Анти Вибрации Рампа Замена Со Железо Цевка За Климатик Фрижидер,

DEN 1151.84

Достапно.

Овој амортизер е стабилен и удобен за позиционирање и може да биде добро поддржан за време на употребата. Држачот за стапала може да избегне директен контакт помеѓу машината и земјата за да произведе траги, да ги намали вибрациите и бучавата на машината за време на работата и има добри перформанси за изолација на вибрациите. Боја : Црна; Материјал : Гума, Железо; Внатрешен Дијаметар : 11мм / 0,43 инчи; Внатрешен Дијаметар На Железна Цевка : 9мм / 0,35 инчи; Вкупна Големина : 40 х 31мм / 1,6 х 1,2 инчи (ОД*Ч); Список На Пакети : 4 х Стапки Влошки, 4 х Железна Цевка. Предност : гумените држачи за изолатор не се лесни за деформација и корозијата има добри еластични својства и долг работен век. Овој амортизер е стабилен и удобен за позиционирање и може да биде добро поддржан за време на употребата. Држачот за стапала може да избегне директен контакт помеѓу машината и земјата за да произведе траги, да ги намали вибрациите и бучавата на машината за време на работата и има добри перформанси за изолација на вибрациите. Инструкција : инсталацијата е едноставна, а аглите на машината може директно да се вметнат во подлогата за стапала. Апликација : оваа подлога за стапала главно се користи во климатизери за домаќинство или на отворено, фрижидери, генератори и компресори, поддржувајќи и постигнувајќи ефект на намалување на вибрациите и бучавата за време на употребата на машината. Држачот за стапала може да се користи и во компјутерски душеци, перничиња за софа, ормари итн. Забелешка : Обрнете внимание на внатрешниот дијаметар на подлогата за стапала според вашата потреба пред да нарачате.

Детали

Избор на клиенти