Љубов Куче Шепа Големи Коцки Канти За Складирање Склопувачки Платно Кутија За Складирање Организатори На Плакарот За Полици
Свеж

Љубов Куче Шепа Големи Коцки Канти За Складирање Склопувачки Платно Кутија За Складирање Организатори На Плакарот За Полици

DEN 3.33

Достапно.

СТП+Платно. Големината на кутијата за складирање е 10,6 инчи * 10,6 инчи * 10,6 инчи. Платнената ткаенина е силна и издржлива, а висококвалитетната стп кожа ја прави печатената шема повеќе текстура. Нашите кутии за складирање имаат рачки од двете страни за лесен транспорт, цврсти картонски страни и отстранлив долен панел за да можат да се преклопат за лесно складирање. Оваа преклопна кутија за складирање е многу погодна за ставање во гардероба или полица за книги за чување книги, играчки, облека, ќебиња итн., правејќи го вашиот простор поуреден и организиран. Имаме висококвалитетна услуга по продажбата, доколку имате какви било прашања во врска со нашата кутија за складирање на преклопување, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти