29 парчиња Нож За Резба Комплет Занаетчиски Уметнички Дела Од Јаглероден Челик Гравирање Дрво Лажица Машина Сет Модел Поправка Повеќенаменска Скулптура скалпел| | -
Свеж

29 парчиња Нож За Резба Комплет Занаетчиски Уметнички Дела Од Јаглероден Челик Гравирање Дрво Лажица Машина Сет Модел Поправка

DEN 404.80

Достапно.

Боја : 1 сет. Пакетот Вклучува : 1 сет * Гравирање Нож Забелешка : 1.Ве молиме дозволете 1-3 см се разликува поради рачно мерење. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. 1. [Добро Организиран Случај ] овој комплет за хоби нож вклучува матрица, фина точка, бодување, сечила за длето, спакувани во компактна дизајнирана пластична кутија за складирање за практично складирање и носење, одржувајќи ги добро подредени на едно место. 2. [Издржлив Материјал ] Остри и издржливи ножеви од јаглероден челик од легура без напор сечат дрво, картон, ткаенина, хартија и пластика. 3. [Без напор Употреба ] Компатибилен со видови на ножеви (6мм широк). Лесно се менуваат сечилата за 5 секунди или помалку. Алуминиумската рачка завиткана со гума го олеснува одржувањето цврсто и спречува лизгање. Описи : 1. [Добро Организиран Случај ] овој комплет за хоби нож вклучува матрица, фина точка, бодување, сечила за длето, спакувани во компактна дизајнирана пластична кутија за складирање за практично складирање и носење, одржувајќи ги добро подредени на едно место.2. [Издржлив Материјал ] Остри и издржливи ножеви од јаглероден челик од легура без напор сечат дрво, картон, ткаенина, хартија и пластика.3. [Без напор Употреба ] Компатибилен со видови на ножеви (6мм широк). Лесно се менуваат сечилата за 5 секунди или помалку. Алуминиумската рачка завиткана со гума го олеснува одржувањето цврсто и спречува лизгање.4. [Повеќенаменски ] основен почетен сет на хоби занаетчиски ножеви за мали задачи за сечење и вообичаено се користи за сечење меки и лесни материјали, како хартија, картичка и тенки парчиња дрво. Идеален е за задачи каде што е потребна прецизност наместо сила, на пример резервација на отпад.Спецификации : Материјал : Метал, Пластикабојка : Блупакетот вклучува : 1 комплет * Гравирање Ножен Белешка : 1.Ве молиме дозволете 1-3 см се разликува поради рачно мерење.2.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.

Детали

Избор на клиенти