Летен Туш, Дополнителен Оцет за Чистење И Вода, 4,5 Fl Oz, 4 Ct.
Свеж

Летен Туш, Дополнителен Оцет за Чистење И Вода, 4,5 Fl Oz, 4 Ct.

DEN 3.00

Достапно.

Летната Ноќ Женското Туширање ќе ве остави да се чувствувате чисто и свежо. Избалансиран на природниот рн опсег на жената. Гинеколог-тестиран, хипоалергичен и ослободен од бои и парабени. Млазница за удобност за лесно користење. Содржи 3 кутии Летна Ноќ Дополнителен Оцет За Чистење И Вода Женски Туш, 4 единици, по 4,5 мл. Летната Ноќ Женското Туширање ќе ве остави да се чувствувате чисто и свежо. Благата, но сепак ефикасна, p H-балансирана формула е тестирана на гинеколог за нежност за да бидете сигурни дека го добивате соодветното внимание што толку со право го заслужувате, без иритација. За употреба, извадете го шишето од безбедносно запечатената обвивка, повлечете ја млазницата додека не кликне на место и воила, подготвена е. И бидете сигурни Дека Млазницата За Удобност И флексибилниот врат со лесен агол го прават лесен и удобен за употреба. Сите летни производи-заедно со секој уникатен мирис - се тестирани на гинеколог за да се осигураат дека се безбедни, дури и за чувствителна кожа. Летната Ноќ Женските Тушеви се достапни во различни мириси и големини. Бидете сигурни да ја проверите Летната Ноќ Женски Миења За Чистење и Крпи за Чистење за сите ваши женски потреби за чистење.

Детали

Избор на клиенти