Долче Вита Женска Сандала Со Потпетици
Свеж

Долче Вита Женска Сандала Со Потпетици

DEN 1036.16

Достапно.

Произведено во САД или Увезено. Плута единствена. Додадете женски допир на вашиот изглед облечен во фенси Сандали Долче Вита Пејли. Синтетички горниот со плетенка дизајн. Издржлива синтетичка постава. Отворена силуета на квадратни прсти. Блокирајте потпетици. Пролетна изјава пета која сме возбудени да ја носиме сезона по сезона. Уникатните детали за плетенка НА ПЕЈЛИ се чувствуваат женствено и софистицирано. Ќе ја спариме со скроени панталони за кул спојување.

Детали

Избор на клиенти