200 Нови Брановидни Кутии-18х14х12-32t-LxWxH
Свеж

200 Нови Брановидни Кутии-18х14х12-32t-LxWxH

DEN 2.00

Достапно.

Димензија на кутијата : 18х14х12 мерењата се во Внатрешни димензии На L x x x H. Број На Кутии Во Ред : 200. Индивидуална Кутија Дебелина : 70. Индивидуална Јачина На Кутијата : Единечен Ѕид Брановиден И Тест За Дробење На Работ од 32 КИЛОГРАМИ (t). Заштедете на поштарина користејќи силен лесен материјал. Нашата брановидна кутија е совршена за движење одлично за складирање или издржлива за испорака. Ние ги испраќаме кутиите рамно за да можат да складираат рамно за да заштедат простор. Со две или три парчиња лента од секоја страна, кутијата е подготвена за употреба. Сите бксо се 100% рециклирани. Кутиите се идеални за пакување лесни или обемни предмети како што се книги, прибор, облека, постелнина, мали апарати, играчки, чаши и која било друга испорака на мало. Ве молиме потврдете ја големината и количините на кутии што ви се потребни. Цената по парче од кутијата ја намалува цената со поголема количина.

Детали

Избор на клиенти