ЕУОУ Менс Хавајски Кошули Цветни Печатени Обични Кошули Со Долги Ракави Долу Кошули За Фустани На Плажа
Свеж

ЕУОУ Менс Хавајски Кошули Цветни Печатени Обични Кошули Со Долги Ракави Долу Кошули За Фустани На Плажа

DEN 313.60

Достапно.

Нема бледнее. Нема смалување. Лесен и Брз Сув. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Машинско Перење. Премиум Ткаенина : Произведена Од Мека Полиестерска Ткаенина. Убаво Печатење. Нема Бледнее. Нема Смалување. Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Елегантно и Удобно кога Носите. Се Појавува вода : Обичните Машки Хавајски Кошули Се Без Брчки Во Вода И После Миење. Брзо Суво и Лесно. Уникатен Дизајн : Машки Хавајски Кошули Со Копчиња, Долги Ракави, Хавајски Алоха Стил, Луксузен Печатење Пејсли,Затворање На Копчиња, Свртете Ја Јаката, Прилагодлива Манжетна. Оваа Кошула Ќе Ве Натера Да Се Истакнете Во Толпата. Прилики : нашите Машки Кошули Со Долги Ракави со Копчиња за Сите Сезони, Совршени За Летна плажа, Одмор, улична облека, Каубојски, Танц на Тема Земја, Мексиканска Тематска Забава, Сценски Перформанси Итн. 1. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите.Ако претпочитате лабаво вклопување нарачајте една големина нагоре отколку големината на ознаката. 2.Аберација На бојата : Различен компјутерски екран може да прикажува различни бои дури и ако е со иста боја,ве молиме дозволете разумна разлика во бојата. 3.За Големината : постојат 6 големини (S/M/L/XL/XXL/XXXL) достапни за следната листа. ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во инч).

Детали

Избор на клиенти