Отстранувач на Јазли за миленичиња, Средство За Отстранување Влакна Од Мачки И Кучиња За Повеќекратна Употреба, 4 Во 1 Универзален Отстранувач На Влакна За Домашни ?
Свеж

Отстранувач на Јазли за миленичиња, Средство За Отстранување Влакна Од Мачки И Кучиња За Повеќекратна Употреба, 4 Во 1 Универзален

DEN 1384.00

Достапно.

●Смирувачка Масажа● : Нашето Отстранување На Јазолот За Миленичиња Не Само Што Може Да Ја Исчисти Косата На Домашно Милениче,туку И Да Го Масира Вашето Домашно Милениче За Да Ја Промовира Циркулацијата на Крвта, Го Остава Палтото На Вашето Домашно Милениче Меко и Сјајно. ●Премиум Материјали●нашата четка за чешлање Миленичиња е изработена од висококвалитетен материјал ABS и TPR, кој е издржлив и издржлив лесно чистење. ●Уникатен Дизајн На Чешел Со Игла + Четка За Отстранување на влакна Од Домашно Милениче Дизајн Со Чешел Со Игла со Повеќе заби, Кој Го Заменува Бричењето Со Отстранување На Влакна, што Навистина Може Добро Да Го Негува Подвлакното, Без Да Ја Гребе Или Повреди Кожата на Вашето Домашно Милениче!. ®Широко Користен : Нашиот Отстранувач На Јазли за Миленичиња работи за сите типови влакна од кучиња и мачки, Без разлика дали вашето крзнено милениче има долга, кратка, густа, жилава или кадрава коса, нашиот отстранувач на јазли за миленичиња е тука да ви помогне, Ако сте многу пребирливи за алатките за чешлање миленичиња,тоа е паметен избор за вас. €4-Во-1 Функција Отстранувач На Влакна За Миленичиња Нашата четка за отстранување влакна на домашни миленици има мултифункции на отворање јазли, отстранување на влакна, масажа, чистење, целосно чистење, една четка на место, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да ужива во чешлање на ниво на салон, Вашето домашно милениче ќе се чувствува сосема ново. Работи со сите кучиња, мачки, с и секој тип на животинска коса-без разлика дали вашето крзнено милениче е долго, кратко, густо, жилаво или кадраво, нашите отстранувачи на заплеткувања се тука да помогнат! Нема заплеткување со кое нашите чешли не можат да се справат!. Нашата четка за отстранување на влакна од домашно милениче е чешел со игла со повеќе заби дизајниран да ја отстрани косата наместо бричење, Може да се инсталираат Марамчиња во средината за чистење и отстранување на влакната, можете да ја користите со влажно ткиво за подобро да го негувате подвлакното без да ја гребете или повредите кожата на косата!. Нашите четкички и масажи за здраво палто, ја зголемуваат циркулацијата на крвта и го оставаат палтото на вашето домашно милениче меко и сјајно. Вашето домашно милениче ќе сака да го четкаат!.

Детали

Избор на клиенти