Замислете Пакет од 5 Звучна Хартија за Завиткување Подароци 51х75см Крафт Хартија Издржлив Пакет За Завиткување Подароци За Деца Роденден, Празнична Декорација За Ч?
Свеж

Замислете Пакет од 5 Звучна Хартија за Завиткување Подароци 51х75см Крафт Хартија Издржлив Пакет За Завиткување Подароци За

DEN 0.33

Достапно.

Можете Да Добиете : Во Размислете 5 листови звучна хартија за завиткување (51 см х 75 см) се чини Дека Повеќе знаци го прават вашиот подарок поизненадувачки. Квалитетна Крафт-Хартија : Изработена од висококвалитетна крафт-хартија 80гм, густа и не е лесна за кинење, висококвалитетна хартија, без грижи за конфети. Дозволете им на децата Да Се придружат Соник, Зглобови, Опашки, Сенка, Розова и Сребрена во нивните врвни авантури!. Направете Го Вашиот Подарок Екстра Посебен : со кул Соник и неговите дизајни на членови на тимот, додадете дополнителна суперсила на секое роденденско изненадување! Направете го вашиот подарок, подарок или мало изненадување незаборавно и изгледајте премногу слатко за кинење!. Најдобра Опција За Завиткување Подароци : нашата Звучна хартија за завиткување подароци е совршена за детски забави за туширање за бебиња, роденденски забави, карневалски забави и многу повеќе. Завиткајте подароци во симпатична печатена хартија за да ги оживеете вашите подароци. Крафт Хартија Без пластика И Може Да се Рециклира : овие пакувања за обвивки за подароци се рециклираат, еднократно и компостираат, што ги прави многу пријателски расположени кон нашата околина. Боите може малку да се разликуваат за секој корисник поради поставките на секој монитор. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме директно и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Одликувајќи се со кул Звучен дизајн, Вомислете додава дополнителни супер моќи на секое празнично изненадување. Направете го вашиот подарок или мало изненадување незаборавно и изгледајте премногу слатко!. Вомислете дека хартијата за завиткување подароци е изработена од висококвалитетна крафт-хартија, која е издржлива. Со нашата хартија за завиткување, не треба да се грижите за кинење или кинење додека завиткувате. Нежна и прекрасна хартија за завиткување подароци е совршена За Божиќ, Велигден, Ноќта на Вештерките и други празници, Особено За новороденчиња, подароци за крштевање, тушеви за бебиња, родендени, забави, пакување подароци.

Детали

Избор на клиенти