Замена Во собата За Аеродром F30, Вклучува Перница &засилувач; Повеќето Ви Треба Во Еден Пакет, Цврсто Вклопуваат &засилувач; Сигурен Печат, Голема Вредност Замена Ре?
Свеж

Замена Во собата За Аеродром F30, Вклучува Перница &засилувач; Повеќето Ви Треба Во Еден Пакет, Цврсто Вклопуваат &засилувач;

DEN 876.64

Достапно.

КОМПЛЕТ ЗА ЗАМЕНА СО ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ-Одлична вредност, но сепак работи одлично. Вклучува најмногу Што ви треба За F30 Во еден пакет материјали Од Евернес, ве молиме погледнете ја втората слика. ЗАБЕЛЕШКА : Лактот не е вклучен. ПОМЕКО ВКЛОПУВАЊЕ И БЕСКОНЕЧНА ПЕРНИЦА За ЗАПТИВКИ - Усвоен Мек и еластичен силиконски материјал кој во голема мера може да го изолира воздухот и да ја подобри удобноста при носење. Се препорачува да се замени еднаш месечно. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ НА РЕМЕНОТ За КАПА - Изработен од ултра мек и еластичен материјал што ја подобрува удобноста при носење и цврсто се вклопува за да се одржува цела ноќ. ПРЕМИУМ РАМКА И МАГНЕТНА ОСНОВНА РАМКА е изработена од висококвалитетен материјал што ја прави рамката потрајна. Понудете магнетна основа за да обезбедите погодно склопување и расклопување. СИГУРНА ПОДДРШКА-ве Молиме изберете ја соодветната големина, ако по грешка изберете погрешна големина, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите овој проблем. ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме погледнете ја втората слика за да ја проверите содржината на пакетот. ЗАБЕЛЕШКА : Лактот не е вклучен. 2. Ве молиме изберете соодветна големина. Ако изберете погрешна големина по грешка, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите овој проблем. 3. Се препорачува да се замени перницата еднаш месечно, да се заменува рамката на секои три месеци, да се заменува капакот на главата на секои шест месеци. 4. Голема вредност и издржлива замена поставени резерви со Евернес компатибилен Со F30.

Детали

Избор на клиенти