Аерокрафтиран фер -приврзок за клучеви - Титаниум секојдневно носење за готовина или контејнер за лекови за патување, направен во САД
Свеж

Аерокрафтиран фер -приврзок за клучеви - Титаниум секојдневно носење за готовина или контејнер за лекови за патување, направен

DEN 768.00

Достапно.

Старачот за прицврстување на клучот е удобен начин да се задржат пари за итни случаи или лекови при рака. Малата големина е само вистинската димензија за да се одржи една преклопена сметка на САД. Големата големина може да одржи две сметки, чепкалка за заби, натпревари, вашиот комплет за избор на заклучување или што било мало и важно што сакате да го носите секој ден. Карактеристики : Темите за тесна толеранција обезбедуваат заштита отпорна на вода од капки и излевање. Заштитената дупка за прстенот спречува да се шират копчињата. Одделение 5 титаниум тело со бронза или полимерна капа засилена со јаглерод. Мазна заврткана завршница. Спецификации на мала големина : Надворешна должина : 2.07, Внатрешна длабочина : 1,35, Внатрешен дијаметар : 0,375, тежина : 0,30 мл. За нас : Ние сме мал тим на воздушни инженери, фабрикувачи и пилоти со страст за авијација и авантура. Liveивееме и работиме на централниот брег на Калифорнија. Старачот за прицврстување на клучот е удобен начин да се задржат пари за итни случаи или лекови при рака. Малата големина е само вистинската димензија за да се одржи една преклопена сметка на САД. Големата големина може да одржи две сметки, чепкалка за заби, натпревари, вашиот комплет за избор на заклучување или што било мало и важно што сакате да го носите секој ден. Карактеристики : Темите за тесна толеранција обезбедуваат заштита отпорна на вода од капки и излевање. Заштитената дупка за прстенот спречува да се шират копчињата. Одделение 5 титаниум тело со бронза или полимерна капа засилена со јаглерод. Мазна заврткана завршница. Спецификации на мала големина : Надворешна должина : 2.07, Внатрешна длабочина : 1,35, Внатрешен дијаметар : 0,375, тежина : 0,30 мл. За нас : Ние сме мал тим на воздушни инженери, фабрикувачи и пилоти со страст за авијација и авантура. Liveивееме и работиме на централниот брег на Калифорнија. Старачот за прицврстување на клучот е удобен начин да се задржат пари за итни случаи или лекови при рака. Малата големина е само вистинската димензија за да се одржи една преклопена сметка на САД. Големата големина може да одржи две сметки, чепкалки за заби, натпревари, комплет за избор на заклучување… или што било мало и важно што сакате да го носите секој ден.

Детали

Избор на клиенти