Riteav - 15 засилувач за напојување 2 порта HDMI 1 порта коакс Декоративна wallидна плоча - сива
Свеж

Riteav - 15 засилувач за напојување 2 порта HDMI 1 порта коакс Декоративна wallидна плоча - сива

DEN 357.28

Достапно.

Врска со алатка, само вклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел. Висок квалитет. Вклучени завртки. Одговара на стандардни кутии за излез и држачи за монтирање. Wallидот изгледа исто на предната и задната страна. Врска со алатка, само вклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел. Висок квалитет. Вклучени завртки. Одговара на стандардни кутии за излез и држачи за монтирање. Wallидот изгледа исто на предната и задната страна. Забележете : Потребно е да ја инсталирате оваа ставка во поделена кутија за излез. Препорачани компатибилни излезни кутии Carlon BH234 R (стара работа). Ова е декоративна wallидна плоча од 2 парчиња (покривка на плоча и плоча). Врска со алатка, само вклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел. Излезот треба да биде тешко жичен како редовен излез. Вклучени висококвалитетни, завртки. Одговара на стандардни кутии за излез, плочи за декора (тив) и држачи за монтирање. Femaleенски од двете страни на приклучоците на плочата за лесен додаток. 4 -инчен растојание помеѓу завртките. Ова не е излез на GFCI и не треба да се инсталира во близина или зад кујнски мијалник, када, бања или на 12-15 метри од кој било извор на вода. Мора да се инсталира во нова или постојна пластична или метална електрична кутија за безбедност за безбедност. Не инсталирајте го ова со заграда за монтирање на dryид.

Детали

Избор на клиенти