Абаодам вежба жица јаже челична жица тешка салата за фитнес додатоци за спортски производи
Свеж

Абаодам вежба жица јаже челична жица тешка салата за фитнес додатоци за спортски производи

DEN 193.44

Достапно.

Со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба. Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели и членови на семејството кои сакаат да вежбаат. Еко-пријателски материјал, нема штета, за вашето здравје. Направено од материјали, издржливи и безбедни за долго време. Совршено за вежбање дома или употреба на теретана. Опис на производот Дали барате професионално, но сепак достапно јаже за фитнес жица за Gymuse? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка што може да доживее работни места? Ако да, не гледајте повеќе! Нашето професионално јаже, направено од материјал, мора да ви ги задоволи потребите. Тоа е еден од најбетните избори за вас. Карактеристики- Боја на артикалот : Разновиден материјал во боја- Материјал : челична жица- изработена од материјали, издржлива и безбедна за долго време. - Со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба. - Еко-пријателски материјал, нема штета, за вашето здравје. - Совршено за вежбање дома или употреба на теретана. - Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели и членови на семејството кои сакаат да вежбаат. Пакет, вклучувајќи 1 x жица јаже.

Детали

Избор на клиенти