Прилагодувач на рачни засилувачи на houkai , , рачен стаж со опсег на отпор
Свеж

Прилагодувач на рачни засилувачи на houkai , , рачен стаж со опсег на отпор

DEN 2.33

Достапно.

★ МАТЕРИЈАЛ : ПРИМЕНА И РАБОТА се опремени со заштитен сунѓер за подобрување на удобноста за време на употребата. ★ Тие ефикасно ги тренираат прстите, раката и подлактицата. ★ Преносен и лесен : Лесниот дизајн го прави идеален за носење кога сте надвор, мали и преносни, идеални за употреба во салата, на работа или дома. ★ Ефективна алатка за превенција на повреди, рехабилитација на повреди, подобрување на спортските перформанси, подобрување на можноста за извршување на секојдневните задачи и за олеснување на стресот. ★ Брзо зголемете ја силата на подлактицата на рачниот зглоб на прстот со најдобар вежбач за рака. ★ МАТЕРИЈАЛ : ПРИМЕНА И РАБОТА се опремени со заштитен сунѓер за подобрување на удобноста за време на употребата. ★ Тие ефикасно ги тренираат прстите, раката и подлактицата. ★ Преносен и лесен : Лесниот дизајн го прави идеален за носење кога сте надвор, мали и преносни, идеални за употреба во салата, на работа или дома. ★ Ефективна алатка за превенција на повреди, рехабилитација на повреди, подобрување на спортските перформанси, подобрување на можноста за извршување на секојдневните задачи и за олеснување на стресот. ★ Брзо зголемете ја силата на подлактицата на рачниот зглоб на прстот со најдобар вежбач за рака. Спецификации : Име на производот : Грипбева тежина : 0,2kg Color : сива/црна/орангерматеријал : пролет, пена, пластика Функција : Ослободете ја силата на прстот за замор на прстите.

Детали

Избор на клиенти