Двона еднострана лента од 3 метри, водоотпорна лента за пена, должина од 36,5 метри, ширина од 0,4 инчи за автомобил, декор за домови и украси за канцеларии
Свеж

Двона еднострана лента од 3 метри, водоотпорна лента за пена, должина од 36,5 метри, ширина од 0,4 инчи за автомобил, декор

DEN 2.33

Достапно.

Лепливоста постепено ќе се зголемува со текот на времето и ќе се прикаже совршено по 24 часа. 【Флексибилна и екстензибилност】 Едноставна кора, без лепење, без греење, без завртки и нема оштетување на wallидот. Лентата за пена може да се прошири за да одговара на вашите потреби. 【Флексибилна и екстензибилност】 Едноставна кора, без лепење, без греење, без завртки и нема оштетување на wallидот. Висока јачина и издржливост. 【Водоотпорна лента за пена】- со силен отпор на влага, влажност и други екстремни температури, го прави погоден и за внатрешна и за надворешна употреба. 【Силна лента со двојно стапче】 - Врски до широк спектар на мазни и чисти површини како што се стакло, метал, пластика, плочка, дрво, мермер и многу повеќе! Не е предложено за позадина, ткаенини, текстурирани wallsидови, тули и други груби или нелепливи површини. 【Водоотпорна лента за пена】- со силен отпор на влага, влажност и други екстремни температури, го прави погоден и за внатрешна и за надворешна употреба. Користете запечатена пена за да изолира водена пареа, добро за кујна и бања. 【Лесна инсталација】 - Оваа лента за пена е лесна за инсталирање, само излупете ја лентата и залепете ја на површината на предметот. Висока јачина и издржливост.【Високо квалитетен двострана лента со тешка должност】- Докажана сигурност од лентите за монтирање на VHB. 【Лесна инсталација】 - Оваа лента за пена е лесна за инсталирање, само излупете ја лентата и залепете ја на површината на предметот. Со јачина од 90 килограми на инч (надолжен). 【Високо квалитетен двострана лента со тешка должност】- Докажана сигурност од лентите за монтирање на VHB. И, лесно е да се репозиционира кога не е целосно компресирано и репозиционирањето нема да влијае на издржливоста на адхезијата, таа се врзува брзо и безбедно кога е целосно компресирана. Со јачина од 90 килограми на инч (надолжен). Лепливоста постепено ќе се зголемува со текот на времето и ќе се прикаже совршено по 24 часа. Вкупно 36,5 стапки/11,5м, 0,4 инчи/10мм ширина, дебелина : 0,04инч/1,1мм. И, лесно е да се репозиционира кога не е целосно компресирано и репозиционирањето нема да влијае на издржливоста на адхезијата, таа се врзува брзо и безбедно кога е целосно компресирана. Лентата за пена може да се прошири за да одговара на вашите потреби. Вкупно 36,5 стапки/11,5м, 0,4 инчи/10мм ширина, дебелина : 0,04инч/1,1мм. 【Силна лента со двојно стапче】 - Врски до широк спектар на мазни и чисти површини како што се стакло, метал, пластика, плочка, дрво, мермер и многу повеќе! Не е предложено за позадина, ткаенини, текстурирани wallsидови, тули и други груби или нелепливи површини.

Детали

Избор на клиенти